Pro více informací volejte na číslo (+420) 608 813 994

Pronájem budov

Navigace: Domů / Pronájem budov

Všechny naše budovy se nachází v jednom společném areálu. Díky tomu vám můžeme kdykoliv nabídnout i větší výrobní a skladovací prostory, jakmile se vaše firma začne rozrůstat. Celý objekt je chráněn automatizovanými vraty na dálkové ovládání.

Seznam jednotlivých objektů, jejich bližší specifikaci a další informace, naleznete níže.

B1
B1
Celá budova
2000 m2
Zobrazit detail B1

Budovy

Základní podmínkou úspěchu pro každou firmu je nalezení těch správných prostor pro podnikání. Nabízíme pronájem komerčních budov a průmyslových prostor v okolí města Hradec Králové, v lokalitě Plotiště nad Labem (5 minut cesty od města Hradec Králové), poblíž dálnice D11. Naše firma disponuje různými druhy budov. Pronajměte si jednu z nich.
Můžeme vám zajistit:

Výrobní prostory k pronájmu

Pro dílny a průmyslové firmy jsou tyto prostory nepostradatelné. Pronajměte si naše výrobní prostory. Lze je využít nejenom k výrobě vašeho zboží. Ale mohou sloužit jako kvalitní zázemí pro servisní dílnu.

Dílny k pronájmu

Naše prostory můžete využít nejenom k výrobě vašeho zboží. Ale mohou sloužit jako kvalitní zázemí pro servisní dílnu, autodílnu, zámečnictví, truhlárnu či keramickou dílnu. Dílna k pronájmu od společnosti Žoček čeká jen na vás.

Sklady k pronájmu

Hledáte k pronájmu vhodný sklad materiálu či sklad výrobků v Hradci Králové? Právě jste jej našli. Vlastníme zastřešené sklady vhodné pro skladování jakéhokoliv materiálu a zboží. Pro větší firmy, které hojně využívají pro přepravu svého zboží kamionovou dopravu, je v budově B3 připraven i vjezd pro kamiony a mostový jeřáb, který uzvedne náklad o hmotnosti až 1000kg.

Kanceláře k pronájmu

Je nám jasné, že pro řízení výroby, logistiky či celé vaší firmy budete potřebovat i určité administrativní zázemí. K některým skladovacím prostorům je proto možné si pronajmout také kanceláře s nezbytným sociálním vybavením.

Kdo jsme

Kdo jsme

Přečtěte si, kdo jsme. Poznejte, čím se zabýváme. Dozvíte se, jaké služby vám můžeme nabídnout a proč si vybrat právě nás.

 
O lokalitě Plotišťě nad Labem

Atraktivní lokalita pro vás

Stručné informace o celé lokalitě. Dozvíte se, kde se objekty nachází. Zjistíte, jaká je dopravní dostupnost celého areálu a mnohé další informace.

 
Interaktivní mapy

Prohlédněte si areál

Pojďte si prohlédnout celou lokalitu. Poznejte, kde se nachází pronajímané budovy a zpevněné plochy. Vše si můžete prohlédnout na virtuální mapě našeho areálu.

 

Kontaktní informace

ŽOČEK s.r.o.
Petra Jilemnického 447/99a
Hradec Králové
503 01

Tel.: (+420) 608 813 994
Email: info@zocek.cz
Web: http://www.zocek.cz

Adresa areálu

Kotrčova 625
Hradec Králové
Plotiště nad Labem
503 01