Pro více informací volejte na číslo (+420) 608 813 994

O lokalitě Plotiště nad Labem

Navigace: Domů / O lokalitě Plotiště nad Labem

V této lokalitě se nemovitosti vyznačují nejenom atraktivní geografickou polohou, ale také výbornou dopravní obslužností. I proto je dlouhodobě využívá řada velkých firem jako například AGC, TECAM, TN Trade, HPI.

Většina objektů se nachází v lokalitě Plotiště nad Labem, blízko Kotrčovy ulice. Pouhých 5 minut jízdy autem odtud je vzdáleno centrum krajského města Hradce Králové.

Plotiště nad Labem

V těsné blízkosti se nachází hlavní dopravní tah mezi Prahou a Náchodem. Nedaleko areálu se v brzké době bude realizovat přímé napojení na dálnici D11. U vjezdu do areálu je umístěna také zastávka městské hromadné dopravy.

Celý objekt je chráněn automatizovanými vraty na dálkové ovládání. Dálkové ovládání dostane k dispozici každý uživatel pronajímané budovy či zpevněné plochy.

Kdo jsme

Kdo jsme

Přečtěte si, kdo jsme. Poznejte, čím se zabýváme. Dozvíte se, jaké služby vám můžeme nabídnout a proč si vybrat právě nás.

 
O lokalitě Plotišťě nad Labem

Atraktivní lokalita pro vás

Stručné informace o celé lokalitě. Dozvíte se, kde se objekty nachází. Zjistíte, jaká je dopravní dostupnost celého areálu a mnohé další informace.

 
Interaktivní mapy

Prohlédněte si areál

Pojďte si prohlédnout celou lokalitu. Poznejte, kde se nachází pronajímané budovy a zpevněné plochy. Vše si můžete prohlédnout na virtuální mapě našeho areálu.

 

Kontaktní informace

ŽOČEK s.r.o.
Petra Jilemnického 447/99a
Hradec Králové
503 01

Tel.: (+420) 608 813 994
Email: info@zocek.cz
Web: http://www.zocek.cz

Adresa areálu

Kotrčova 625
Hradec Králové
Plotiště nad Labem
503 01