Pro více informací volejte na číslo (+420) 608 813 994

O nás

Navigace: Domů / O nás

ŽOČEK – profesionálové na komerční nemovitosti

Na trhu s nemovitostmi úspěšně naplňujeme požadavky našich klientů již od roku 1997. Přičemž od 27. října 2011 působíme pod obchodní značkou ŽOČEK s.r.o., jež sjednotila naše realitní aktivity pod jednu společnost. Dali jsme si za cíl stát se předním zajišťovatelem dlouhodobých pronájmů nemovitostí v regionu Hradce Králové. V této oblasti usilujeme hlavně o dosažení nadstandardní kvality poskytovaných služeb a maximální spokojenost klientů.

Snadná dopravní obslužnost na okraji Hradce Králové

Během mnoha let sbíráme další zkušenosti s pronájmem budov i zpevněných ploch pro podnikatelské využití. Jsme rovněž odborníky na trhu s greenfields, neboli tak zvanými zelenými loukami využitelnými na komerční či bytovou výstavbu. Objekty z naší nabídky naleznete v lokalitě Hradec Králové - Plotiště nad Labem, jež je pohodlně logisticky dostupná z hlavního silničního tahu do Jaroměře. V budoucnu se zde počítá i s napojením na dálnici D11.

Kryté sklady pro malé i větší podnikání

Máme pro vás připraveny výrobní prostory, ať je vaše podnikání malé nebo větší. Své zboží můžete skladovat v uzavřených krytých prostorách o rozloze až 1200 m2. Větší obchodní společnosti s oblibou také využívají venkovní zpevněné plochy. Pro efektivní zajištění administrativy vám s potěšením pronajmeme kanceláře s nezbytným sociálním vybavením.

Kontaktujte nás a staňte se naším spokojeným zákazníkem, mezi něž se řadí například společnosti HPI - CZ s.r.o., KXN s.r.o. a Drumet CZ s.r.o. Využijte ve svůj prospěch naše letité znalosti ověřené praxí.

Bydlete v klidu a čistotě

Ačkoliv jsou naší doménou komerční nemovitosti, prodáváme také lukrativní pozemky pro bytovou výstavbu. Nové obyvatele, a možná i Vás, čeká příjemné bydlení na klidném místě bez zátěže hlukem nebo prachem.

Naším cílem vaše spokojenost

Profesionalita a komplexní zajištění vašich potřeb na vysoké úrovni - to je naše vize. Jste pro nás jedineční, proto vám poskytujeme jedinečné služby. Osobní přístup k vám považujeme za samozřejmost, stejně tak snahu o vaši maximální spokojenost. Jelikož preferujeme formu úzké spolupráce a nezbytnost zjištění všech potřeb klienta, jsme schopni vámi vybraný objekt dokonale připravit včetně jeho zázemí. Vy už pak můžete jen bezstarostně podnikat v tom, co vás baví a naplňuje, a to na místě, kde se budete cítit příjemně.

Kontaktujte nás a sjednejte si nezávaznou schůzku.

Tým společnosti ŽOČEK s.r.o.

Kdo jsme

Kdo jsme

Přečtěte si, kdo jsme. Poznejte, čím se zabýváme. Dozvíte se, jaké služby vám můžeme nabídnout a proč si vybrat právě nás.

 
O lokalitě Plotišťě nad Labem

Atraktivní lokalita pro vás

Stručné informace o celé lokalitě. Dozvíte se, kde se objekty nachází. Zjistíte, jaká je dopravní dostupnost celého areálu a mnohé další informace.

 
Interaktivní mapy

Prohlédněte si areál

Pojďte si prohlédnout celou lokalitu. Poznejte, kde se nachází pronajímané budovy a zpevněné plochy. Vše si můžete prohlédnout na virtuální mapě našeho areálu.

 

Kontaktní informace

ŽOČEK s.r.o.
Petra Jilemnického 447/99a
Hradec Králové
503 01

Tel.: (+420) 608 813 994
Email: info@zocek.cz
Web: http://www.zocek.cz

Adresa areálu

Kotrčova 625
Hradec Králové
Plotiště nad Labem
503 01