Pro více informací volejte na číslo (+420) 608 813 994

Prohlášení o přístupnosti

Navigace: Domů / Prohlášení o přístupnosti

Tato webová prezentace byla vytvořena v souladu s českými Pravidly tvorby přístupného webu (externí odkaz) a snaží se tak o její nelepší interpretaci. Výjimky, které nebyly v souladu s těmito pravdily splněny jsou vypsané v nepřístupné části.

Celý web je definován v relativních jednotkách a jeho obsah lze jednoduše zvětšovat a zmenšovat pomocí standardních nástrojů internetových prohlížečů.

Struktura layoutu i obsahu je vytvořena strukturálním XHTML 1.0. Vizuální prezentace pak pomocí kaskádových stylů verze 3 (CSS3).

Nepřístupné části webu

Není-li ve vašem prohlížeči povolený JavaScript, nebudou funkční odkazy vytisknout stránku a Zvětšování a zmenšování velikosti písma.

Řešení

Tisknout stránku lze skrze nabídku prohlížeče Soubor > Tisk nebo klávesovou zkratkou Ctrl + P.
Zvětšovat a změnšovat velikost písma můžete stiskem klávesy Ctrl + pohybem kolečka myši nahoru/dolu.

Informace o dalších standardech

  • Zdrojový kód splňuje validní normu XHTML 1.0 definovanou konseciorem W3C.
  • Kaskádové styly splňují validní normu CSS level 3.

Klávesové zkratky

Pomocí klávesových zkratek se lze jednoduše pohybovat v hlavní struktuře webu. Níže jsou uvedené všechny klávesové zkratky, které lze na webu použít.

Hlavní navigace

  • Alt + 1 -> Úvod
  • Alt + 2 -> Areál
  • Alt + 3 -> Budovy
  • Alt + 4 -> Plochy
  • Alt + 5 -> Pozemky
  • Alt + 6 -> Kontakt

Další odkazy

  • Alt + p -> Prohlášení o přístupnosti
  • Alt + s -> Mapa stránek (Site Map)

Mozilla Firefox

V internetovém prohlížeči Mozilla Firefox se můžete pohybovat po stránkách pomocí kombinace Alt + Shift + Znak (Znak je v tomto případě číslo / písmeno sekce do které chcete vstoupit).

Internet Explorer

V internetovém prohlížeči Internet explorer se můžete pohybovat po stránkách pomocí kombinace Alt + Znak (Znak je v tomto případě číslo / písmeno sekce do které chcete vstoupit).

Externí odkazy

Na webu se vyskytují odkazy na externí zdroje informací. Tyto odkazy jsou označeny ikonou Externí odkaz a automaticky se zobrazují v novém okně.

Kontakt na technického správce

V případě, že máte jakýkoliv námět na zlepšení tohoto webu nebo jste jen narazili na problém při jeho používání, budeme rádi pokud se obrátite na technického správce webových stránek - support@empirio.cz.

Kdo jsme

Kdo jsme

Přečtěte si, kdo jsme. Poznejte, čím se zabýváme. Dozvíte se, jaké služby vám můžeme nabídnout a proč si vybrat právě nás.

 
O lokalitě Plotišťě nad Labem

Atraktivní lokalita pro vás

Stručné informace o celé lokalitě. Dozvíte se, kde se objekty nachází. Zjistíte, jaká je dopravní dostupnost celého areálu a mnohé další informace.

 
Interaktivní mapy

Prohlédněte si areál

Pojďte si prohlédnout celou lokalitu. Poznejte, kde se nachází pronajímané budovy a zpevněné plochy. Vše si můžete prohlédnout na virtuální mapě našeho areálu.

 

Dále nabízíme


Kontaktní informace

ŽOČEK s.r.o.
Petra Jilemnického 447/99a
Hradec Králové
503 01

Tel.: (+420) 608 813 994
Email: info@zocek.cz
Web: http://www.zocek.cz

Adresa areálu

Kotrčova 625
Hradec Králové
Plotiště nad Labem
503 01