Pro více informací volejte na číslo (+420) 608 813 994

Rok 2011 milníkem – společně pod novou značkou ŽOČEK

Navigace: Domů / Výpis článků / Rok 2011 milníkem – společně pod novou značkou ŽOČEK

Když jsme v roce 1997 začínali podnikat v oblasti pronájmu, prodeje i správy nemovitostí, nikdo z nás netušil, jak velké množství práce nás čeká. Tato výzva nám však v průběhu času přinesla velké množství zkušeností. Zodpovědné činnosti a permanentnímu zdokonalování jsme věnovali enormní úsilí, což přineslo kýžené úspěchy. Seznam našich spokojených klientů se rozrostl například o společnosti HPI - CZ s.r.o., KXN s.r.o. a Drumet CZ s.r.o.

Nová značka – ŽOČEK s.r.o.

Množství našich zákazníků i aktivit jsme každoročně rozšiřovali. Stále více nám ale bylo zřejmé, že pokud chceme i nadále udržet stávající trend růstu, musíme se v brzké době vydat na další etapu naší společné cesty úspěšným podnikáním. Rozhodli jsme se všechny naše aktivity sloučit pod společnou hlavičku. Tou se 27. října 2011 zápisem do Obchodního rejstříku stala obchodní značka ŽOČEK s.r.o.

Jednatelem nově založené firmy se stal Petr Žoček ml. s majoritním obchodním podílem ve společnosti. Stará se o naplnění našich cílů. Dalšími společníky se stali Jan Žoček ml. a Petr Žoček st.

Osobní a profesionální přístup dál naším krédem

I když se vydáváme vstříc novým obchodním příležitostem pod společnou identitou, naše filozofie zůstává stále stejná. Proto i v nadcházejících letech je naším cílem poskytovat prvotřídní kvalitu služeb všem našim klientům.

Léty praxe osvědčený individuální a plně profesionální přístup ke každému zákazníkovi, je tak i nadále naším krédem. Učiníme vše proto, abychom vám i v následujících letech s celým týmem firmy ŽOČEK s.r.o. byli rovnocenným obchodním partnerem, jenž dokáže spolehlivě zajišťovat dokonalé zázemí a prostředky pro rozvoj vašich podnikatelských aktivit.

Tým společnosti ŽOČEK s.r.o

Datum: 10. 02. 2012
Kdo jsme

Kdo jsme

Přečtěte si, kdo jsme. Poznejte, čím se zabýváme. Dozvíte se, jaké služby vám můžeme nabídnout a proč si vybrat právě nás.

 
O lokalitě Plotišťě nad Labem

Atraktivní lokalita pro vás

Stručné informace o celé lokalitě. Dozvíte se, kde se objekty nachází. Zjistíte, jaká je dopravní dostupnost celého areálu a mnohé další informace.

 
Interaktivní mapy

Prohlédněte si areál

Pojďte si prohlédnout celou lokalitu. Poznejte, kde se nachází pronajímané budovy a zpevněné plochy. Vše si můžete prohlédnout na virtuální mapě našeho areálu.

 

Dále nabízíme


Kontaktní informace

ŽOČEK s.r.o.
Petra Jilemnického 447/99a
Hradec Králové
503 01

Tel.: (+420) 608 813 994
Email: info@zocek.cz
Web: http://www.zocek.cz

Adresa areálu

Kotrčova 625
Hradec Králové
Plotiště nad Labem
503 01