Pro více informací volejte na číslo (+420) 608 813 994

Komerční prostory a pozemky pro bytovou výstavbu

Navigace: Domů / Výpis článků / Komerční prostory a pozemky pro bytovou výstavbu

Hledáte kancelářské prostory, prostory pro sklady, výrobní haly, pozemky k bytové výstavbě či ke komerčnímu využití? My vám je dokážeme zajistit. Již po mnoho let nabízíme k pronájmu komerční budovy, které poslouží jako zázemí pro vaši rostoucí firmu. Vlastníme zpevněné plochy určené pro skladování stavebních materiálů, polotovarů či výrobků, které nejsou tolik citlivé na vnější vlivy počasí. Můžeme vám nabídnout komerční pozemky a výrobní prostory pro vaši dílnu či výrobní halu. Dokážeme vám zajistit i kancelářské prostory. V kancelářích je vám samozřejmě k dispozici elektřina, plyn i voda. Kanceláře jsou vybaveny i nezbytným sociálním zázemím. Jsme schopni vám nabídnout také pozemky pro bytovou výstavbu. Pojďte si také prohlédnout pozemek pro váš útulný dům či prostory pro vaše podnikání. 

Všechny objekty se nachází v lokalitě v okolí města Hradec Králové, v lokalitě Plotiště nad Labem (5 minut cesty od města Hradec Králové), poblíž dálnice D11. Firmám, které hledají velký sklad, můžeme pronajmout půdní prostory v budově B1 o rozměrech 1000m2. Budova B1 je vybavená venkovním nákladním výtahem. Budova je opatřena také venkovním i vnitřním schodištěm. Využívá vaše firma pro přepravu svého zboží kamionovou dopravu ale nedaří se vám najít vhodné skladové prostory s potřebným vybavením? Pronajměte si skladové prostory v budově B3 o rozloze 1200m2. V budově B3 je připraven vjezd pro kamiony a mostový jeřáb, který uzvedne náklad o hmotnosti až 1000kg.

Naše služby dlouhodobě využívá řada velkých firem jako například společnosti KXN, Drumet, HPI. Vyzkoušejte také naše služby. A kontaktujte nás. Připravíme vám detailní nabídku možných řešení. 

Žoček - vše od prodeje až k pronájmu budov a pozemků

Datum: 28. 09. 2011
Kdo jsme

Kdo jsme

Přečtěte si, kdo jsme. Poznejte, čím se zabýváme. Dozvíte se, jaké služby vám můžeme nabídnout a proč si vybrat právě nás.

 
O lokalitě Plotišťě nad Labem

Atraktivní lokalita pro vás

Stručné informace o celé lokalitě. Dozvíte se, kde se objekty nachází. Zjistíte, jaká je dopravní dostupnost celého areálu a mnohé další informace.

 
Interaktivní mapy

Prohlédněte si areál

Pojďte si prohlédnout celou lokalitu. Poznejte, kde se nachází pronajímané budovy a zpevněné plochy. Vše si můžete prohlédnout na virtuální mapě našeho areálu.

 

Dále nabízíme


Kontaktní informace

ŽOČEK s.r.o.
Petra Jilemnického 447/99a
Hradec Králové
503 01

Tel.: (+420) 608 813 994
Email: info@zocek.cz
Web: http://www.zocek.cz

Adresa areálu

Kotrčova 625
Hradec Králové
Plotiště nad Labem
503 01